güzel bir yüz nasıl tanımlanabilir?

ameliyat-sonrasiGüzel bir yüz özellikle bayanların sahip olmayı istediği özelliklerin başında geliyor. Tabiki her insanın yüzü kendi çapında güzeldir. Allah her insanı olması gerektiği gibi yaratmıştır fakat yinede biz insanoğlu daha iyisini ister dururuz. Bazen burnumuzu bazen kırışıklıklarımızı bazen de dudaklarımızı beğenmeyiz.

Bu noktada özellikle yüzümüzün tam ortasında bulunan burnumuza vurgu yapmak istiyorum. Burnumuz alın, gözler ve ağızın tam ortasında bulunan yüzümüze bakıldığı zaman bakan kişinin odaklandığı noktadır. Burnumuz bu sebeple yüzümüzdeki en dikkat çekici organımızdır. Burun estetiği ameliyatı sonunda yüzümüze yakışan, orantılı ve şekil itibari ile düzgün bir burna sahip olmuş isek güzelliğimiz büyük ölçüde artacaktır.

Her zaman vurguladığım gibi burun estetiği ile sahip olunan burun mutlaka yüze tam uyum sağlamalı ve bizi ilk defa gören birisi burnumuzun estetik operasyon ile düzeltildiğini anlamamalıdır. İyi bir burun estetiği doktoru bu özellikte bir burnu size kazandırabilir. Hepinize ömür boyu güzellikler diler saygılarımı sunarım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Op. Dr. Bahadır Baykal'ın şahsi web sitesinden de Burun Estetiği ve Rinoplasti Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.